PALTIP - Muži A
1.KOLO: KYLEŠOVICE – ŠTĚPÁNKOVICE: Nikdo nevyhrál bank se přesouvá do druhého kola
2.KOLO: ZÁBLATÍ - ŠTĚPÁNKOVICE: V banku se sešlo 525 Kč, ale tentokrát nikdo z tipérů netrefil správný výsledek.
Celý bank se tak přesouvá do třetího kola, kde půjde o ještě vyšší částku!
3.KOLO: ŠTĚPÁNKOVICE - KRAVAŘE v banku se sešlo 1000 Kč a vyhrál to jediný tipér. Jeho iniciály jsou: DH.
4.KOLO: ŠTĚPÁNKOVICE - PETŘKOVICE v banku se sešlo 750 Kč a vyhráli to dva tipéři. Jeden tipér přes QR kod s iniciály MN a druhý tipér si vsadil u okýnky a měl výherní číslo 4.
5.KOLO: OSTRAVA/JIH - ŠTĚPÁNKOVICE. Do banku se tentokrát sešlo 10 tipů, což znamená, že celková výše banku byla 250 Kč. Správný výsledek trefili dva tipéři – DH a ŠK. Tito dva si bank rozdělí rovným dílem. Gratulujeme!
6.KOLO: ŠTĚPÁNKOVICE - HAŤ. Tentokrát bylo podáno 32 tipů, což znamená, že se v banku sešlo krásných 800 Kč. Správný výsledek trefilo celkem 7 tipérů: Čtyři tipéři sázející u okýnka s tikety číslo: 2, 6, 14 a 18. Tři tipéři sázející přes QR kód s iniciály: DK, MH a MN. Těchto sedm výherců si rovným dílem rozdělí bank 800 Kč. Gratulujeme!
7.KOLO: Ludgeřovice – Štěpánkovice byly podány pouze dva tipy. Bohužel ani jeden z tipérů netrefil správný výsledek. Do dalšího týdne se tak přesouvá 50 Kč do banku.
8.KOLO: Štěpánkovice – TJ Vřesina bylo podáno celkem 28 tipů.
Štěstí se tentokrát usmálo na jednoho tipéra, který si vsadil u okýnka a jeho tiket měl číslo 18. Tento šťastlivec si odnáší celý bank ve výši 750 Kč. Gratulujeme!
9.KOLO: Hlubina „B“ – Štěpánkovice byl podán pouze jeden tip. Bohužel se netrefil, a tak se do dalšího kola přesouvá 25 Kč.
Statistika po 9.kole: 131 tipů. Pro děti 655 Kč.
