Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
TJ Sokol Štěpánkovice

Muži - „O pohár města Opavy“

!!!Pozor změna hrajeme doma!!! Pohár FAČR – okresní kola „O POHÁR MĚSTA OPAVY“: Slavia Opava – Štěpánkovice neděle 4.8.2024 v 17:30 hod. hřiště ŠTĚPÁNKOVICE = změna pořadatelství.

TJ Sokol Štěpánkovice

Přípravné utkání v rámci sportovní slavnosti

Přijďte se podívat na sportovní slavnost do Kobeřic a to konkrétně v sobotu. Kdy na slavnosti v 15. hod. odehrají své utkání naši starší žáci proti místním z Kobeřic a po tomto zápase tj. v 16.30 hod. odehrají zápas naši dorostenci s místním dorostem.

Přípravné utkání starší přípravky

Starší přípravka odehraje svůj první přípravný zápas v nové sezoně v Chuchelné 21.7. ve 14.00 hod.

Mladší MINI 1+4 sk. A

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naše mladší přípravka bude mít za soupeře tyto týmy: 1.Bolatice, 2.Hněvošice, 3.Kobeřice, 4.Mokré Lazce, 5.Oldřišov, 6.Rohov, 7.Strahovice, 8.Chlebičov.

Starší MINI 1+5 sk. A

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naše starší přípravka bude mít za soupeře tyto týmy: 1.Bolatice, 2.Kobeřice, 3.Kravaře, 4.Mokré Lazce, 5.Rohov, 6.SFC Opava "A", 7.Štítina.

Mladší Žáci 1+7 sk. A

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naši mladší žáci budou mít za soupeře tyto týmy: 1.Bohuslavice, 2.Háj ve Slezsku / Mokré Lazce, 3.Kozmice, 4.Píšť, 5.Služovice / Oldřišov, 6.Strahovice, 7.Šilheřovice / Markvartovice.

Starší Žáci 1+8 sk. A 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naši starší žáci budou mít za soupeře tyto týmy: 1.Bohuslavice / Píšť, 2.Hať, 3.Chuchelná, 4.Chvalíkovice, 5.Mokré Lazce, 6.Pustá Polom, 7.Velké Hoštice / Chlebičov, 8.Vřesina, 9.Darkovice.

Dorost - OPD sk. A 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Náš dorost bude mít za soupeře tyto týmy: 1. Bohuslavice/Píšť, 2. Bolatice "B", 3. Háj ve Slezsku, 4. Hať, 5. Chuchelná/Strahovice, 6. Oldřišov/Služovice.

Muži "B" - III. třída, sk. A 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naši Muži "B" budou mít za soupeře tyto týmy: 1. Bělá, 2. Bolatice "B", 3. Darkovičky "B", 4. Hať "B", 5. Hněvošice, 6. Kobeřice "B", 7. Kravaře "B", 8. Strahovice "B", 9. Sudice, 10. Šilheřovice "B", 11. Závada.

1. A třída skupina A muži 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v krajských soutěžích. Naši Muži "A" budou mít za soupeře tyto týmy: 1. Píšť 2. Bolatice 3. Stará Bělá 4. Dolní Benešov 5. Ludgeřovice 6. Vítkovice "B" 7. Kozmice 8. Oldřišov 9. Mokré Lazce 10. Strahovice 11. Budišov nad Budišovkou 12. Chlebičov 13. Město Albrechtice