Novoroční turnaj v šipkách 2026 přinesl skvělou atmosféru, napínavé souboje a férové sportovní klání patnácti hráčů rozdělených do dvou skupin. Vyřazovací boje nabídly dramatické finále i řadu vyrovnaných zápasů, přičemž vítězem se stal Tomáš Piekarczyk. Turnaj se nesl ve znamení dobré nálady, tradičních momentů i překvapení a potvrdil, že šipky mají své pevné místo mezi oblíbenými novoročními akcemi.
Napínavý pokerový večer přinesl nejen skvělou atmosféru, ale i historický moment.
Z vítězství se radoval Patrik Benek, který jako první v dlouhé historii turnaje dokázal obhájit prvenství. Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další ročník.
Už 29. prosince od 17:00 se hospoda na hřišti stane dějištěm pokerového turnaje. Volná místa ještě jsou, ale rychle ubývají – přijďte si zahrát a užít si skvělou atmosféru
TJ Sokol Štěpánkovice vás zve na tradiční vánoční akci „Kapr za 20 Kč“
Hospoda na hřišti - ne 14. 12. 2025
Vánoční akce „Kapr za 20 Kč“ se vydařila
Oblíbená vánoční akce „Kapr za 20 Kč“ se po několika letech vrátila do Štěpánkovic. V Hospodě na hřišti panovala po celý večer skvělá nálada, nechyběla bohatá tombola, napínavá točení o ryby ani přátelská atmosféra. Akce nabídla nejen zábavu, ale i hezká gesta mezi návštěvníky a potvrdila, že tradice mají v obci stále své pevné místo.
Včera proběhla v Hospodě na hřišti oblíbená akce „Kapr za 20 Kč“, která se po několika letech opět vrátila do Štěpánkovic. Akce odstartovala v 16:30 hodin, kdy se do místní hospůdky začali trousit první návštěvníci. Zhruba od 17:00 hodin se rozjela očekávaná tombola, a to nejen o kapry. Celkem proběhlo 43 točení, rozdělených do několika kol.
První kolo
Základní část tvořilo 30 točení, kdy cena losu byla 20 Kč.
Výhry byly následující:
1. místo - Kapr
2. místo - výběr ze dvou piv, salámu, klobásky nebo něčeho sladkého na zub
Po skončení tohoto kola následovala 15minutová technická přestávka, aby si všichni mohli odpočinout od napínavého točení kola štěstí.
Druhé kolo
Cena losu byla 30 Kč a točilo se 10×.
V každém točení byly tři ceny:
1. místo - kapr
2. místo - salám
3. místo - pivo
Třetí kolo
Po další krátké pauze následovalo třetí kolo, kde los stál 50 Kč a točilo se 2×.
Výhry byly opět tři:
1. místo - tolstolobik
2. místo - malý amur
3. místo - 2x pstruh
Finálové kolo
Zlatým hřebem večera bylo finálové točení. Cena losu byla 70 Kč a tentokrát se hrálo o čtyři ceny:
1. místo - sumec
2. místo - velký amur
3. místo - velký kapr
4. místo - 2x pstruh
Celkovým vítězem večera a vítězem první ceny v podobě sumce se stal Martin Tomíček, kterému srdečně gratulujeme – stejně jako všem ostatním výhercům.
Velmi pěkným zpestřením závěru večera byla také nečekaná „charitativní“ akce, kdy někteří šťastlivci, kteří vyhráli více kaprů, své výhry darovali těm, na které se tentokrát štěstí neusmálo. Kapři se tak mezi přítomnými krásně rozdělili.
Pro návštěvníky bylo po celý večer připraveno bohaté občerstvení k jídlu i pití a výherci si mohli ryby nechat ihned zpracovat a připravit do mrazáku :-)
Děkujeme všem, kteří dorazili a pomohli vytvořit skvělou atmosféru. Akce „Kapr za 20 Kč“ se vydařila a my už nyní můžeme slíbit, že v zimní přestávce se můžete těšit na další podobné akce.