Po zveřejnění rozlosování soutěže už zná také naše mladší přípravka kompletní program podzimní části sezony 2026/2027. Po fantastickém minulém ročníku, kdy tým Štěpánkovice A ovládl soutěž bez jediné bodové ztráty, vstupují naši nejmladší fotbalisté do nové sezony s cílem navázat na skvělé výkony a pokračovat ve svém fotbalovém rozvoji.
Nový soutěžní ročník odstartuje ve čtvrtek 27. srpna na hřišti Hlučína, který byl před novou sezonou přeřazen do skupiny A. Půjde tak o zajímavou konfrontaci s novým soupeřem.
První domácí utkání odehraje naše mladší přípravka 8. září, kdy ve Štěpánkovicích přivítá sdružený tým Strahovice/Rohov.
Podzimní část nabídne řadu atraktivních derby i soubojů s tradičními soupeři. Naši hráči změří síly například s Kobeřicemi, Bolaticemi, Kravařemi nebo Velkými Hošticemi. Zajímavým utkáním bude také venkovní duel na hřišti sdruženého týmu Háj ve Slezsku/Mokré Lazce.
Poslední podzimní mistrovské utkání odehraje mladší přípravka 27. října, kdy na domácím hřišti přivítá Kravaře.
Pro naše nejmladší fotbalisty však nejsou nejdůležitější výsledky, ale především radost ze hry, získávání nových zkušeností a neustálé zlepšování fotbalových dovedností. Právě tyto zápasy jsou základem jejich dalšího sportovního růstu.
Program podzimní části 2026/2027
27. srpna | 17:00
⚽ Hlučín – Štěpánkovice
8. září | 17:00
⚽Štěpánkovice – Strahovice/Rohov
10. září | 17:00
⚽ Sudice – Štěpánkovice
22. září | 16:30
⚽Štěpánkovice – Velké Hoštice
28. září | 16:30
⚽ Dolní Benešov – Štěpánkovice
6. října | 16:00
⚽Štěpánkovice – Kobeřice
13. října | 16:00
⚽Štěpánkovice – Bolatice
19. října | 15:30
⚽ Háj ve Slezsku/Mokré Lazce – Štěpánkovice
27. října | 15:00
⚽Štěpánkovice – Kravaře
Věříme, že naši nejmladší fotbalisté budou během celé sezony předvádět bojovné výkony, budou se fotbalově zlepšovat a především si užijí každý zápas. Fanoušci se mohou těšit na spoustu krásných akcí, gólů a nadšení, které je pro přípravkový fotbal typické.
Držme naší mladší přípravce palce do nové sezony a přijďme ji během podzimu podpořit!